يکشنبه, 31 شهريور 1398
 • ساعت : ۱۱:۵۱:۱۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ 
 • تعداد بازدید : 967
 • کد خبر : ۱۰۱۳۳۰
در نشستی با حضور روسای موسسه های تحقیقاتی،  شاخص های ارزیابی متقاضیان فراخوان جذب هیات علمی شهریور ماه سال جاری سازمان تشریح شد

در نشستی با حضور روسای موسسه های تحقیقاتی،  شاخص های ارزیابی متقاضیان فراخوان جذب هیات علمی شهریور ماه سال جاری سازمان تشریح شد

 

          نشست هماهنگی برای انجام مصاحبه علمی – تخصصی متقاضیان فراخوان جذب هیات علمی دکتری تخصصی (پیمانی) روز دوشنبه 19 آذرماه سال جاری در سالن اندیشه ستاد سازمان برگزار شد. این مراسم با حضور دکتر طهماسبی قائم مقام و دبیر هیات اجرایی جذب، معاونان سازمان، دکتر گلمحمدی مدیرکل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری،  روسای موسسه های تحقیقاتی و نمایندگان هیات اجرایی جذب سازمان با هدف ارائه شاخص های ارزیابی متقاضیان جذب هیات علمی و طرح  سوالات و پاسخگویی به  مسائل و مشکلات امور جذب هیات علمی برگزار شد.

        دکتر طهماسبی قائم مقام سازمان و دبیر هیات اجرایی جذب طی سخنانی بیان داشت: ما با تعیین شاخص های فعالیت ها در کمیته جذب هیات علمی سازمان، نحوه امتیاز دهی به متقاضیان را با دقت تعیین نموده ایم بنابراین هریک از متقاضیان می توانند پس از انجام مصاحبه­ها  مطابق شاخص های لازم نتیجه آزمون مصاحبه علمی خود را دریافت دارند. تقاضای سازمان این است که  طی دو هفته آینده  مصاحبه ها در موسسه های تحقیقاتی انجام شود تا ما طی یک هفته بعد از آن، نتایج قبولی مصاحبه ها را جمع بندی و براساس مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام نماییم. قائم مقام سازمان داشتن شرائط عمومی و اختصاصی برای انجام مصاحبه ها را از الزامات انجام مصاحبه ها نامبرد و بیان داشت: برای انجام مصاحبه هر داوطلب، دارا بودن شرائط اولیه ای چون شرائط وتویی، سنی، سابقه کاری و غیره از الزامات اولیه می باشد علاوه بر این داوطلبانی که از پرسنل سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی می باشند مجاز به شرکت در مصاحبه علمی (درصورت احراز شرایط) هستند. وی افزود: طی هفته های گذشته دکتر گلمحمدی مدیرکل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان جلساتی را با هریک از موسسه های تحقیقاتی برای تعیین برنامه جامع جذب هر موسسه برگزار نمود تا کارها با سرعت و دقت زیادی انجام گردد. همچنین ما طی جلسات متعدد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان امور اداری و استخدامی و شورای انقلاب فرهنگی مراحل نهایی انجام جذب هیات علمی را برای متقاضیان سازمان دنبال کرده ایم همچنین نشستی را با همکاری شورای انقلاب فرهنگی برای دی ماه سال جاری برنامه ریزی نموده ایم تا مسائل مربوط به پژوهشگاه ها را به طور مشترک بررسی نماییم.

       دکتر گلمحمدی مدیرکل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری با تشریح فعالیت های انجام یافته،  شاخص های ارزیابی متقاضیان را یکایک برای حاضران جلسه بیان داشت و سپس با استماع پیشنهادات از سوی روسای موسسه ها و انجام اصلاحاتی،  شاخص های ارزیابی به تصویب رسید.

            سپس هریک از روسای موسسه های تحقیقاتی نظرات و پیشنهادهای خود را با توجه به شرائط هر موسسه بیان داشتند و  پاسخهایی از سوی قائم مقام سازمان، معاونان و مدیرکل دفتر منابع انسانی سازمان  ارائه گردید.  

    

 

روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0