پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : با حضور قائم مقام سازمان از خدمات دكتر طباطبایی تقدیر  و دكتر سید علیرضا اسماعیل زاده  به عنوان سرپرست مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی یزد معرفی شد
کد خبر : ۱۰۹۷۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ 
ساعت : ۱۱:۱۴:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور قائم مقام سازمان از خدمات دکتر طباطبایی تقدیر  و دکتر سید علیرضا اسماعیل زاده  به عنوان سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد معرفی شد 


به گزارش روابط عمومي مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي استان یزد، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید  این مرکز  با حضور دکتر غلامحسین طهماسبی قائم‌مقام سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر موسوی نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان یزد، مهندس سجادی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد معاونان و مدیران و همکاران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی یزد ‌دوشنبه 13 خرداد جاری در محل سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.
دکتر موسوی نماینده ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان یزد با تسلیت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)  ، ضرورت بهر مندی از فضیلت دهه آخر ماه مبارک رمضان را یادآور شد. وی با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت نمود.
دکتر غلامحسین طهماسبی قائم مقام سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی در آستانه حماسه 15 خرداد یاد وخاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی داشت.  دکتر طهماسبی  با برشمردن حوزه های ماموریتی سازمان در زمینه آموزش، تحقیق و ترویج کشاورزی، اجرای رویکردهای ابلاغی از جمله حل مشکلات بهره‌برداران را  از طریق حضور مستقیم محققان در عرصه‌ و همکاری با دانشگاه‌ها خواستار شد . وی با تشکر از دکتر طباطبایی که در دوران تصدی مسئولیت منشا خدمات شایسته بودند برای دکتر اسماعیل زاده در سمت سرپرست مرکز تحقیقات  وآموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد آرزوی موفقیت کرد.
مهندس سجادی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد با اشاره به دورنمای کشاورزی استان، وظایف محققان وپژوهشگران در رابطه با بهره مندی از ظرفیت کشاورزی ومنابع طبیعی یزد را مهم برشمرد. وی همچنین با بیان این مطلب که مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان یزد تعامل بالایی با واحدهای اجرایی این سازمان دارد ابراز امیدواری کرد در دوران ریاست دکتر اسماعیل زاده نیز این همکاری استمرار یابد. 
دکتر طباطبایی ضمن ارائه گزارش کاملی از عملکرد پژوهشی و آموزشی در  دوران تصدی ریاست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد خاطر نشان ساخت بسترهای لازم برای توسعه فعالیت های مرکز در تعامل با بخش خصوصی و بخش اجرا فراهم شده است. وی ضمن آرزوی موفقیت برای دکتراسماعیل زاده  در سمت سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد  ابراز امیدواری کرد در دوره پیش رو با بهره مندی از توان تخصصی مرکز بتوان  بیش از پیش در راستای تحقق سیاست های سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی گام برداشت. 
دکتر سید علیرضا اسماعیل زاده سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، با تشکر از تلاش های دکتر طباطبایی به بیان مختصری ازتاریخچه تشکیل مرکز پرداخت. وی با تشکر از حسن اعتماد رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی ابراز امیدواری کرد بتواند برنامه های مرکز را در زمینه های پژوهشی،آموزشی،ترویجی در خدمت به کشاورزان و رفع مشکلات بخش اجرا بیش از پیش دنبال کند.
در پایان با حضور دکتر غلامحسن طهماسبی قائم مقام سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، لوح سپاس به دکتر طباطبایی اهدا  و حکم انتصاب دکتر سید علیرضا اسماعیل زاده  به عنوان سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد  با امضای دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به وی ابلاغ شد. 


نمایش تعداد بازدیدها : 475

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0