جمعه, 15 فروردين 1399
 • ساعت : ۱۰:۴۱:۴۵
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ 
 • تعداد بازدید : 472
 • کد خبر : ۱۲۰۷۴۸
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در بوشهر :
وزارت جهاد كشاورزی از اركان اقتصاد مقاومتی است

حجه الاسلام تقوی ، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی :

وزارت جهاد کشاورزی از ارکان اقتصاد مقاومتی است

حجه الاسلام تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان های جهاد کشاورزی استانهای سراسر  کشور و سازمان های تابعه  وزارت جهاد کشاورزی  ، که ظهر روز  شنبه 14 دیماه جاری در بوشهر برگزار شد ، طی سخنانی در خصوص نقش گام بیانیه دوم انقلاب در تعالی کشاورزی اظهار داشت: تنها وزارت خانه ای که در آن نمایندگی ولی فقیه وجود دارد وزارت جهاد کشاورزی است و از این نظر مسئولیت شما در دفاتر استانی ولی فقیه در این وزارتخانه مهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه ،  به نقل از سازمان جهاد کشاورزی بوشهر ،  حجه الاسلام تقوی  با اشاره به دیدگاه مهم رهبر معظم انقلاب در مورد اهمیت بالای روحیه جهادی در این وزارتخانه گفت: شاید بنده هم در ابتدای ورودم به جهاد کشاورزی از اهمیت ان مطلع نبودم ولی حالا که وارد شدم به اهمیت موضوع پی بردم و می بایست میان همه دستگاه‌های اجرایی تحت پوشش کشور این روحیه جهادی را تقویت کنیم به خصوص این که وزارت جهاد کشاورزی از ارکان اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه حوزه نمایندگی ولی فقیه امده است تا در کنار جهادگران به معیشت مردم کمک کند خاطر نشان کرد: پیام ما به مردم این است که ما به فکر معاش شما هستیم و تلاش می نماییم تا مسیر فقر را برطرف سازیم.

وی تبلیغ و رسانه ای کردن فعالیت های جهاد کشاورزی را مهم توصیف کرد و گفت:مسئولان دفتر نمایندگی ولی فقیه دراستانها باید برای تحقق این امر بکوشند و اهمیت کار جهاد و کشاورزی را به مردم ومسئولان گوشزد کنند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی مناسبت های خاص از جمله روز آب، خاک، محیط زیست، طبیعت، درختکاری و ... را مربوط به فعالیت های جهاد کشاورزی دانست که مسئولان این سازمان و مسئولان نمایندگی ولی فقیه باید با حضور در صدا و سیما و رسانه ها اقدامات خود را برای مردم تبیین کنند.

وی با اشاره به وجود نیروهای متخصص و کار امد در مجموعه جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: امروز ما وظیفه داریم فرهنگ تولید ملی را که دغدغه مقام معظم رهبری است جهت تحقق اقتصاد مقاومتی توسط نیروی های متخصص ترویج و اشاعه نماییم تا قله های پیشرفت را در دست داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در ادامه سخنان خود  به بحث تفکر وارداتی که از سوی برخی از مسئولان مطرح میشود ، اشاره کرد و  اظهار داشت :  چون واردات برای برخی ها  کاری  راحت و بدون دردسر  است مورد تایید انها است و از طرفی ممکن است باندهای مافیایی به دنبال کسب سودهای کلان  از این طریق باشند.

نماینده رهبری در وزارت جهاد کشاورزی در پایان این نشست یکی از پایه های اقتدار و پویایی هر نظامی را نیروی انسانی متخصص، متعهد و کار آمد عنوان کرد و افزود: ما باید برای تربیت نیروهای متخصص، دلسوز و خدوم  بیش از پیش تلاش نماییم.

شایان ذکر است که گردهمایی مسئولین حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌های کشور و سازمان‌های تابعه ، با هدف تشریح و تبیین «نقش گام بیانیه دوم انقلاب در تعالی کشاورزی» در استان بوشهر برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0