چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
عنوان : نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با دكتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان برضرورت بهره مندی از ظرفیت تعامل با مجلس شورای اسلامی درتوسعه كشاورزی تاكید كرد
کد خبر : ۹۷۴۸۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۱۴:۵۱:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با  دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان برضرورت بهره مندی از ظرفیت تعامل با مجلس شورای اسلامی درتوسعه کشاورزی تاکید کرد
نشست مشترک دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر_رئیس سازمان و آقای حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی شنبه 14 مهر سال جاری در دفتر رئیس سازمان برگزار شد. در این نشست موضوعات مهمی از قبیل توسعه کشاورزی استان لرستان با تاکید بر نقش آفرینی تحقیقات در رونق پرورش گیاهان دارویی و گل های زینتی  مورد برسی قرار گرفت.
آقای حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قابلیت های کشاورزی استان لرستان، توسعه کشاورزی منطقه را مهم ترین راهکار برای برون رفت از معضل بیکاری و رونق معیشت دانست. وی با اشاره به وجود رودخانه های دائمی و اقلیم متنوع این استان شهرستان پلدختر را برای پرورش گیاهان دارویی گرمسیری مناسب دانست.  نماینده مردم پلدختر با تاکید بر ضرورت رونق کشاورزی استان ، توجه ویژه به توسعه تحقیقات در پرورش گیاهان دارویی منطقه پلدختر را خواستار شد.  
دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تعامل با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در راستای فعالسازی ظرفیت های تحقیقات کشاورزی را از جمله زمینه های مورد توجه سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برشمرد . وی توسعه تحقیقات کشاورزی پیرامون گیاهان دارویی در منطقه پلدختر را در چارچوب الزامات قانونی اجرایی خواند و این موضوع را نیازمند کارشناسی بیشتر در بررسی ساختار دانست. دکتر خاوازی با اعلام آمادگی برای در اختیار قرار دادن ظرفیت های مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان در راستای توسعه کشاورزی شهرستان پلدختر،  تدوین الگوی کشت ویژه اقلیم منطقه پلدختر  و احصای امکانات مرکز برای راه اندازی ایستگاه تحقیقات گیاهان دارویی پلدختر را از معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان خواستار شد. 

روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی 
نمایش تعداد بازدیدها : 423

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0