سه‌شنبه, 12 فروردين 1399
 • ساعت : ۱۴:۳۳:۴۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ 
 • تعداد بازدید : 719
 • کد خبر : ۱۲۲۴۱۲
طی بازدید از مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد
دكتر گل محمدی مدیر كل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری ، سیاست های سازمان در حوزه امور اداری و منابع انسانی را تشریح و تبیین نمود

تبیین و تشریح سیاست های امور اداری سازمان و تكریم بازنشستگان سال1398 با حضور مدیر كل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان طی بازدید از مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد  

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد، به مناسبت دهه مبارک فجر و اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ،  مراسم تکریم از بازنشستگان سال1398 با حضور دکتر گل محمدی مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی 23بهمن ماه 98 در سالن جلسات این مرکز برگزار شد. 

در این آیین ابتدا دکتر کشاورز رییس مرکز در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر  ، به دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی درحوزه های مختلف به خصوص بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت:  به برکت انقلاب اسلامی و به همت جوانان انقلابی ایران اسلامی در بسیاری علوم پیشرفت های چشمگیری داشته ایم که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست. رییس مرکز همچنین به فعالیتهای اساسی انجام شده  طی  یک سال اخیر در مرکز اشاره  نمود و مهم ترین آنها را  "مستند سازی عرصه و اعیان ساختمانهای اداری و ایستگاه های تحقیقاتی" ، فعالیتهای چشمگیر پژوهشی به خصوص معرفی 6 رقم گندم، جو، علوفه و حبوبات و همچنین انعکاس 3 فقره یافته نوین  علمی در فصلنامه بازتاب تات  ، عنوان نمود. وی همچنین به  افزایش درآمدهای سال جاری این مرکز در مقایسه با سال گذشته اشاره کرد و آنرا یک موفقیت برشمرد.  

سپس  دکتر گل محمدی مدیر كل دفتر منابع انسانی و نوسازی اداری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تبریک روز زن، اظهار داشت که  یکی از برنامه های سازمان ارج نهادن و تجلیل از خدمات سی ساله همکاران در زمان بازنشستگی است.

وی تصریح نمود که  در حوزه منابع انسانی سه سیاست کلی بشرح زیر   در سازمان دنبال می شود: 

1- شفافیت، پاسخگویی و عدالت محوری

2- پیگیری حق و حقوق مانده همکاران

3- دفاع از حقوق بیت المال

دکتر گل محمدی همچنین در رابطه با فرایندهای امور جذب و تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی به  چالش های موجود اشاره نمود و بر رعایت آئین نامه ها، شیوه نامه ها، بخشنامه ها و دستورالعملهای استخدامی تاکید کرد. وی  تهیه و تدوین "سند جامع منابع انسانی" را در راستای چابک سازی سازمان ، از دیگر اقدام های انجام شده در حوزه تحول اداری برشمرد و بیان داشت: تهیه و تدوین سند جامع منابع انسانی سازمان از سال 95 آغاز شد و پس از تایید نسخه پیش نویس آن در وزارتخانه، سند جامع منابع انسانی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، بعد از چندین مرحله بازبینی، به تایید سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسیده است. در اجرای این سند، امکان جذب نیروی غیر هیات علمی با مجوز و هماهنگی سازمان اداری و استخدامی فراهم شده است، که امیدوار هستیم برای اولین بار و بعد از حدود 15سال، این سازمان بتواند اقدام به جذب نیرو کند ، و  این مهم منجر به اصلاح هرم نیروی انسانی سازمان خواهد شد. وی در ادامه این مطلب از اجرای طرح بکارگیری سربازان امریه ای در سازمان به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خبر داد و افزود: اختصاص امریه سربازی از جمله برنامه هایی است که به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز  ، مجدانه  به دنبال آن هستیم، تا بتوانیم بخشی از کمبود نیروی انسانس در سازمان را جبران کنیم. 

ایشان در پایان خاطر نشان کرد:  بحمدالله پاداش بازنشستگان در سالهای اخیر را توانستیم با مدیریت قوی سازمان به روز کنیم.

در این مراسم همچنین نمایندگان اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی و تعدادی از همکاران مشکلات و نقطه نظرات خود را مطرح کردند و پاسخ های مقتضی دریافت نمودند.

در این مراسم از 5 نفر از همکاران بازنشسته در سال 98 با لوح سپاس تجلیل به عمل آمد. در این سفر دکتر گل محمدی از ایستگاه های تحقیقاتی این مرکز نیز بازدید به عمل آورد.

     

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0