سه‌شنبه, 12 فروردين 1399
 • ساعت : ۱۴:۵۶:۳۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ 
 • تعداد بازدید : 507
 • کد خبر : ۱۲۲۲۱۰
همزمان با نهمین روز از دهه فجر چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی:
همكاران سازمان با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های رهبركبیرانقلاب تجدید میثاق كردند

همزمان با نهمین روز از دهه فجر چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی: 

همکاران سازمان با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های رهبرکبیرانقلاب تجدید میثاق کردند


  به مناسبت گرامی داشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، یکشنبه 20بهمن 98 همکاران سازمان باحضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های امام راحل تجید میثاق کردند. 
در این مراسم که در حرم امام خمینی(ره) برگزارشد علاوه بر سرپرست وزارت جهادکشاورزی، مدیران و کارکنان این وزارتخانه، همکاران و اعضای بسیج سازمان تحقیقات،آموزش وترویج کشاورزی، مدیران نیز ازجمله دکتر ولدان مدیر کل دفتر امور فناوری، دکتر پورداد مدیر کل دفتر امور پژوهشی، دکتر دانشیان رئیس دبیرخانه هیات ممیزه و مهندس خشنود رئیس حوزه ریاست سازمان نیز در این مراسم پرشکوه حضور داشتند. 
بر اساس این گزارش شرکت‌کنندگان در این آئین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی، با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

در این مراسم مهندس عباس کشاورزسرپرست وزارت جهاد کشاورزی با تبریک ایام دهه فجر، گفت: برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) در راستای افزایش تولید و حفظ و ارتقای امنیت غذایی، رونق کشاورزی و تلاش در جهت بهبود وضعیت معیشت کشاورزان با ایشان تجدید میثاق می‌کنیم.
همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی قدرشناسی  و تبعیت از راه امام را پیام برگزاری این مراسم دانست و اظهار کرد: این تجدید میثاق و ادای احترام به نوعی قدرشناسی محسوب می‌شود و باید همیشه از امام به شیوه‌های مختلف قدرشناسی کنیم.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه سلسله‌جنبان انقلاب بزرگ اسلامی امام خمینی (ره) بوده است، تصریح کرد: آنچه در برابر دشمن مقاومت می‌کند، افکار، اندیشه و راه امام است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و اینکه ایشان تربیت شده مکتب امام هستند، ادامه داد: باید بیشتر روی شخصیت عظیم امام تاکید کنیم و این مراسم نمادی برای به رخ کشیدن به دشمن باشد؛ اما آنچه مهم‌تر است، مکتب امام است.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی با تاکید بر اینکه باید مکتب امام را بیشتر بشناسیم، ادامه داد: باید عمیقا با فکر و راه امام (ره) آشنا شویم.
وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی، وزارت معیشت مردم است، تصریح کرد: امروز کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای ادای احترام  به سرپرستی عباس کشاورز که ایشان خلاصه کشاورزی کشور است، به مرقد امام خمینی (ره) آمده‎‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی ادامه داد: آمده‌ایم با امام (ره) پیمان ببندیم که همه‌ کارکنان جهادی ایستاده‌اند تا سفره مردم همچنان رونق داشته باشد و بازارها همچنان انباشته از اقلام غذایی باشد.
وی افزود: ما در اینجا با مجموعه کارکنان به امام (ره) قول می‌دهیم در این صحنه در کنار مردم و در خدمت مردم و پشت سر رهبری، راه امام (ره) را ادامه دهیم.
 روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0