يکشنبه, 10 فروردين 1399
 • ساعت : ۱۴:۲۵:۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
 • تعداد بازدید : 569
 • کد خبر : ۱۲۲۲۸۲
با حضور جمع کثیری از همکاران ستاد و واحدهای تابعه سازمان:
مراسم جشن بزرگداشت چهل و یكمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سالن فجر ستاد سازمان برگزار شد

با حضور جمع کثیری از همکاران ستاد و واحدهای تابعه سازمان:
مراسم جشن بزرگداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سالن فجر ستاد سازمان برگزار شد

مراسم جشن بزرگداشت چهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور دکتر اسکندر زند مرجع ملی تنوع زیستی کشور، حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان ، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج ،رئیسان موسسه ها و مراکز تحقیقاتی و حضور پرشور همکاران دوشنبه 21 بهمن سال جاری در سالن فجر ستاد سازمان برگزار شد. 
حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، حرکت عظیم و سرنوشت ساز مردم ایران در بهمن سال 57  را  از جلوه های خلق ایام الله دهه فجر دانست و با  تقدیر از رئیس  سازمان، معاونان، مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی، دفتر خدمات فنی و همکارانی که در برگزاری چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت داشتند، برگزاری شایسته این مراسم را برابر با اهمیت برگزاری عید سعید غدیر و نیمه شعبان دانست. وی با اشاره به آیه 54 سوره مائده پایبندی ملت ایران به دستاوردهای این نهضت اسلامی را از بشارت های قرآن کریم برشمرد و ابراز امیدواری کرد انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت باشد. 
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری رویداد 22 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی را پایان تحقیر ملت ایران نام برد و کینه توزی های دشمنان در 40 سال گذشته را شکست خورده دانست. وی با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی شکل گیری تمدن نوین اسلامی را ثمره گام دوم انقلاب اسلامی دانست که با خروج قطعی امریکا و هم پیمانانش از منطقه به حول و قوه الهی به زودی محقق خواهد شد. 
وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با کارکنان نیروی هوایی ارتش تاکید معظم له بر لزوم قدرتمند شدن و کوتاه شدن دست تجاوز دشمنان را یادآور شد و خاطر نشان ساخت برگزاری با شکوه راهپیمایی 22 بهمن و حضور پرشور در پای صندوق های رای در 2 اسفندماه از جمله مظاهر به نمایش گذاشتن قدرت ملت ایران و مایوس کردن دشمنان و بدخواهان کشور است. 
دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با تبریک چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ضمن اشاره  به واقعه شهادت سردار سلیمانی و حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ، یاد همه شهدای گرانقدر جبهه مقاومت را گرامی داشت. وی با اشاره به کارنامه پرافتخار بخش کشاورزی در سال های بعد از انقلاب، افزایش میزان تولیدات کشاورزی در سال 1357 از حدود 26 میلیون تن به حدود 110 میلیون تن در سال های اخیر را علی رغم محدودیت ها و شرایط اقلیمی حاکم حاصل تلاش همکاران وزارت جهادکشاورزی و کشاورزان سختکوش دانست که دوشادوش بخش اجرا در تامین امنیت غذایی و سربلندی ایران اسلامی مشغول فعالیت هستند. دکتر محمودی با اشاره به تامین 80 درصد از مایحتاج غذایی داخل بدون نیاز به خارج از کشور ، این موفقیت را در نتیجه عملکرد قابل دفاع وزارت جهادکشاورزی و نقش آن در حفظ استقلال کشور دانست. وی با ا شاره به اقدام های معاونت توسعه مدیریت و منابع در یکسال گذشته تاکنون، تکریم کارکنان و همکاران، روانسازی فعالیت ها، حرکت به سوی اعتدال و عدالت محوری را از رویکردهای مهم این معاونت برشمرد . 
معاون توسعه مدیریت و منابع در ضمن ارائه گزارش عملکرد سال جاری از اقدام های معاونت توسعه مدیریت و منابع  سازمان ، پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان شهریور 98  و پرداخت سایر مطالبات قانونی همکاران را از جمله توفیقات مهم این معاونت در سال جاری برشمرد. وی هم چنین با بیان این مطلب که این سازمان در پرداخت مطالبات کارکنان خود در مقایسه با سایر وزارتخانه ها پیشرو است، توجه به بهبود معیشت همکاران از طریق فعالسازی ظرفیت های قانونی از جمله اجرایی شدن آئین نامه پرداخت سختی کار را از دغدغه های این معاونت برشمرد که با پیگیری های بسیار اکنون محقق شده است. دکتر محمودی هم چنین تلاش برای پرداخت بخشی از حق بیمه تکمیلی همکارانی که حقوق آن ها زیر 5 میلیون تومان است را از دیگر اقدام های این معاونت در راستای عدالت محوری و مساعدت به همکاران کم درآمد دانست. وی هم چنین از ارتقای رتبه همکاران پیمانی سال 93 به بعد و افزایش حقوق آن ها به میزان قابل توجهی در اثر اجرایی شدن این دستورالعمل خبر داد و اعلام داشت تاکنون نزدیک به هزار نفر از  همکاران تبدیل وضعیتشان انجام شده است و سایر تبدیل وضعیت هایی پیمانی به رسمی و رسمی آزمایشی به به سرعت در حال پیگیری است. 
معاون توسعه مدیریت و منابع اعطای پایه تشویقی به همکاران غیر هیات علمی را از دیگر اقدام های مهم در تقویت انگیزه های همکاران برشمرد و افزایش حقوق همکارانی که پرتلاش هستند را از مصادیق عدالت محوری دانست. وی هم چنین در زمینه رفاهی نیز به اقدام های دفتر خدمات فنی و پشتیبانی سازمان اشاره داشت و یادآور شد تلاش ما در این زمینه این است که همه همکاران بتوانند با توزیع عادلانه اقلام و کالاها از توانمندی های تولیدی سازمان بهره مند شوند. 
پایان بخش مراسم بزرگداشت جشن پیروزی چهل و یکمین سال پیروزی  انقلاب اسلامی ایران قدردانی از خانواده های معظم شهدای سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی بود که  با اعطای لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان از فرزندان و خانواده شهیدان رحمت اله ابوالقاسمی، رضا شاه حسینی، محمد سیلسپور، محمد عابدی و فرامز اسماعیلی راد تجلیل به عمل آمد.

هم چنین در این مراسم آقایان علی بهرامی و مهندس هادی امیرانی و خانم مژگان گلزاد به عنوان برگزیدگان مسابقه فرهنگی معرفی و به رسم یادبود جوایزی به آنان اهدا شد. در این مراسم به قید قرعه به 6 نفر از همکاران آقایان غلامرضا اخروی ، منصور سلیمانی ، دکتر رحمانی و خانم ها صدیقه زهرا ابوالقاسمی (فرزند شهید رحمت اله ابوالقاسمی)، حجار زاده و نیکبخت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات از سوی شورای فرهنگی سازمان و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران اعطا شد.
روابط عمومی سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0