چهارشنبه, 18 تير 1399
 
  • ساعت : ۱۴:۲۴:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 143
  • کد خبر : ۱۲۵۴۶۰
روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه تاس ماهیان گزارش داد:
دومین جلسه شورای برنامه ریزی مؤسسه تاس ماهیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه تحقیقات بین المللی تاس ماهیان دریای خزر، دومین جلسه شورای برنامه ریزی با حضور  ریاست مؤسسه، معاونین پژوهش و فناوری ، برنامه ریزی و پشتیبانی و رؤسای ادارات ستادی  به منظور بحث و بررسی در خصوص اعتبارات و نیروی انسانی مؤسسه در سال 1399، تشریح سامانه ستاد الکترونیک و سایر موارد مرتبط، روز سه شنبه 13 خرداد 1399 برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر شناور رئیس مؤسسه گزارشی از بازدید انجام شده توسط  مجموعه مدیریتی مؤسسه از اداره کل شیلات گیلان، پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی و مدیریت امور ماهیان خاویاری و جلسات برگزار شده با مدیران مراکز فوق ارائه کردند.ایشان در ادامه سخنان خود تاکید کردند با توجه به نگاه ملی که نسبت به مؤسسه وجود دارد باید همکاران مؤسسه بیش از پیش تلاش نموده برنامه ریزی لازم جهت استفاده از پتانسیل های تحقیقاتی و اجرایی سراسر کشور صورت پذیرد.ایشان همچنین خاطر نشان کردند بازدید های انجام شده از مراکز فوق در همین راستا بوده است و در جلسات برگزار شده مقرر گردید همکاری های مشترک تحقیقاتی با همکاری کارشناسان این مراکز  با محققین مؤسسه انجام شود.آقای دکتر شناور با اشاره به انتصاب به سمت دبیری شورای تات استان گیلان که به صورت دوره ای بین مراکز تحقیقاتی تغییر می کند ، از این موقعیت به عنوان فرصتی برای تاکید و تقویت پروژه های مرتبط با آبزی پروری در استان یاد کردند. رئیس مؤسسه همچنین تاکید کردند باید به سمتی حرکت کنیم که از همه توان علمی و تخصصی کشور در جهت ارتقای صنعت آبزی پروری ماهیان خاویاری استفاده کنیم. دکتر شناور از معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی مؤسسه به جهت ایجاد همدلی و همسویی فی مابین بخش های ستادی تقدیر کردند. در ادامه جلسه ابتدا آقای مهندس علیپور معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مؤسسه خلاصه ای از وضعیت اعتباری و نیروی انسانی مؤسسه در سال 1399   را ارائه کردند و سپس آقای آبیار نحوه کار با سامانه تدارکات الکترونیک را تشریح کرده گزارشی از هزینه کردهای بخش پشتیبانی ارائه نمودند.

در ادامه جلسه هر یک از روسای ادارات مالی، برنامه بودجه و امار، حراست گزارشی از فعالیت های مرتبط ارائه کردند که مورد بحث و تبادل و نظر قرار گرفت.

روابط عمومی و امور بین الملل موسسه تحقیقات بین المللی تاس ماهیان دریای خزر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

    V5.3.12.0