چهارشنبه, 18 تير 1399
 
  • ساعت : ۱۱:۳۸:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 23
  • کد خبر : ۱۲۶۳۷۹
روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج گزارش داد:
اقدامات اثربخش و مساله‌محور  فعالیت‌های ترویجی استان‌های البرز، ایلام، بوشهر و تهران گزارش شد

اقدامات اثربخش و مساله‌محور  فعالیت‌های ترویجی استان‌های البرز، ایلام، بوشهر و تهران گزارش شد

دومین جلسه از سلسله نشست‌های ارایه گزارش عملکرد سال 98 و برنامه عملیاتی سال 99 مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی کشور با ارایه گزارش استان‌های البرز، ایلام، بوشهر و تهران برگزار شد، این نشست با حضور دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر موسوی قائم مقام، مدیران کل،  مدیر طرح و برنامه، مدیر نظارت و ارزشیابی موسسه و مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی استان‌ها روز شنبه هفتم تیرماه سال جاری، به‌صورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات مروج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این نشست، به ترتیب مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی استان‌های البرز، ایلام، بوشهر و تهران گزارش عملکرد سال 98 و برنامه سال 99 استان خود را ارایه کردند.  

 

دکتر مویدی رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، با تاکید بر اینکه سهم فعالیت‌های آموزشی ترویجی باید به‌صورت ویژه در فعالیت‌های استانی و ستادی مشخص شود گفت: این هنر مدیران هماهنگی ترویج کشاورزی کشور است که با مستندسازی و پررنگ‌کردن چند فعالیت شاخص هر استان و همچنین تهیه اینفوگرافی، موشن‌گرافی، آلبوم تصاویر و در واقع مستند سازی بصری و کیفی همواره آمادگی ارایه این فعالیت‌های شاخص را به مدیران ارشد وزارت متبوع و جامعه کشاورزی کشور داشته باشند.

دکتر مویدی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: انتظار می‌رود از فرصت پیش رو نهایت استفاده و بهره‌برداری را در ارتقای سطح آموزش مدیران و کارکنان در استان‌ها داشته باشیم. گزارش‌ها با رعایت زمان‌بندی و اولویت‌بندی از پیش تعیین شده به‌صورت کاملا حرفه‌ای ارایه شود تا سایر استان‌ها بتوانند از تجربیات ناب و خلاقانه‌ای که در برخی استان‌ها اتفاق افتاده است الگوبرداری کنند.

 

رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، نقش ترویج را در اجرای طرح یاوران تولید بسیار پررنگ برشمرد و تاکید کرد در برنامه‌ریزی برای حضور معنادار محققان در عرصه، مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان‌ها باید به‌طور جدی وارد شوند. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

    V5.3.12.0