سه‌شنبه, 12 فروردين 1399
 • ساعت : ۱۰:۳۶:۴۲
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
 • تعداد بازدید : 15
 • کد خبر : ۱۲۲۳۲۷
برگزاری مراسم گرامیداشت چهل یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در موسسه تحقیقات كشاورزی دیم كشور


به مناسبت چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مراسم با شکوهی با حضور دکتر گلکاری رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور، معاون پژوهش و فناوری، روسای بخش های تخقیقاتی، حجت الاسلام رحمانی امام جماعت موسسه، اعضاء هیات علمی، محققین و کارکنان موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در 21 بهمن ماه  98در سالن خوشه موسسه برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام رحمانی با تبریک دهه فجر، ضمن اشاره به مصادف شدن چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با ایام الله دهه فجر از ولایت مداری و ساده زیستی این شهید بزرگوار که درس بزرگی برای بشریت بود تجلیل کردند و خواهان الگو قراردادن ساده زیستی توسط مسئولین شدند.
دکتر گلکاری در این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از زحمات کلیه  همکاران موسسه که باعث اثر بخشی و سرافرازی موسسه در زمینه های مختلف می گردد تشکر نمود و از کلیه همکاران برای حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نمودند.
این مراسم با اجرای کلیب سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و  شعرخوانی و اجرای مسابقه ادامه یافت و در خاتمه از تعدای از کارکنان به پاس تلاش در پیش‌برد اهداف موسسه با اهداء لوح تجلیل گردید. همچنین به مناسبت فرا رسیدن روز زن از مقام والای یکی از بانوان همکار به پاس فداکاری های مادرانه با اهداء لوح تجلیل شد.

روابط عمومی موسسه 


 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.3.12.0
  V5.3.12.0