چهارشنبه, 22 مرداد 1399
 
 • ساعت : ۱۴:۸:۵۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
 • تعداد بازدید : 324
 • کد خبر : ۱۲۷۷۸۷
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان از فعالیت های پژوهشی، آموزشی و تولیدی مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

بازدید دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان از فعالیت های پژوهشی، آموزشی و تولیدی مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی

دکتر محمودی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در روز شنبه 11 مردادماه سال جاری از فعالیت های مختلف مرکز تحقیقات کشاورزی خراسان رضوی در ایستگاه تحقیقات و آموزش طرق(مشهد)، بخش های تحقیقاتی، پردیس آموزش و مرکز رشدفناوری بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی، در این دیدار دکتر اقنوم، رئیس مرکز  پیرامون  میزان پیشرفت پروژه هایی نظیر سالن چندمنظوره آموزشی- ورزشی، پایلوت فراوری بذر و  سالن خشک کن بذر ذرت ، مطالب مبسوطی را ارائه نمود. همچنین  دکتر شریفی، رئیس بخش علوم زراعی و باغی ، در خصوص  برنامه تولید و فراوری بذر  توضیحاتی را ارائه  و اعلام آمادگی نمود تا  در سالهای آتی در زمینه تامین بذرهای مورد نیاز کشور نظیر کنجد، زیره و کلزا  ،   کارهای موثری  در مرکز انجام شود.

 دکتر محمودی همچنین از نزدیک مرمت ساختمان هنرستان، مزارع تولیدی، پروژه تحقیقاتی بخش چغندرقند و سایر عرصه های موجود در ایستگاه را مورد مشاهده و ارزیابی قرار داد و آخرین فعالیت ها را از زبان دکتر کرامتی، رئیس ایستگاه طرق و مهندس واحدی، رئیس اداره خدمات فنی و پشتیبانی ، مورد استماع قرار داد.

 در پایان بازدید از عرصه های ایستگاه تحقیقات و آموزش طرق، دکتر محمودی با حضور در پردیس پژوهش با دکتر کشاورز، معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته ها دیدار و در خصوص آخرین مسایل پژوهشی بحث و گفتگو شد.

 معاونت توسعه مدیریت و منابع  سازمان همچنین  در بازدید از بخش تحقیقات گیاهپزشکی و سایر قسمت های پردیس آموزش، ضمن عرض خداقوت به کارکنان و اعضای هیات علمی، با کارکنان مرکز  در خصوص مسایل اداری و پشتیبانی به گفتگو و به تبادل نظر پرداخت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی می باشد.

  5.7.4.0
  V5.7.4.0